Energo-elektronika

Ennovation oferuje moduły zintegrowanej energoelektroniki w skład której wchodzą sterowniki silnika, przetwornice DC/DC, ładowarki pokładowe, zestawy bezpiecznikowe, sterowniki grzałki oraz klimatyzacji.

Produkty

ENPEU0603246800

Energoelektronika do aut dostawczych DMC 6T
To urządzenie, które jest mostem pomiędzy baterią trakcyjną i silnikiem elektrycznym, ale jednocześnie służy jako ładowarka pokładowa oraz przetwornica DC/DC. Maksymalna moc silnika jaki może obsłużyć ten układ to 110 kW przy napięciu baterii 450-700 VDC. Produkt spełnia wymogi kompatybilności elektromagnetycznej oraz jest odporny na drgania i korozję.
PDF

ENMCU100KW780V

Falownik silnika 100kW
Falownik przetwarza prąd stały DC na prąd przemienny AC o regulowanej częstotliwości i wartości. Dzięki wysokiej mocy znamionowej i szerokiemu zakresowi napięcia wejściowego falownik jest w stanie płynnie regulować prędkością obrotową jednostki co gwarantuje jej łagodny rozruch i zatrzymanie. Klasa ochronności IP67 zapewnia niezawodność i wysoką trwałość urządzenia.
PDF

ENDCDC3KW24V

Wysokonapięciowa przetwornica DC/DC 24V
Wysokonapięciowa przetwornica DC/DC 24V służy do przemiany wysokonapięciowego źródła prądu stałego z akumulatora wysokonapięciowego w nowym pojeździe elektrycznym do 27,5V DC i zapewnia niskie napięcie dla pojazdu. Urządzenie charakteryzuje się stałym napięciem wyjściowym, wysoką sprawnością, kompaktową budową oraz bezpieczeństwem i niezawodnością. Dodatkowo posiada wysoką odporność na wstrząsy.
PDF