Sterowniki pojazdów z obsługą CCS

Projektujemy i produkujemy sterowniki pojazdów. Posiadamy narzędzia i środowisko do tworzenia oprogramowania zgodne z ISO 26262

Mamy możliwość testowania oprogramowania w systemie SIL i HIL. Wykorzystujemy certyfikowane Compiler’y oraz środowisko Matlab-SImulink, dzięki czemu mamy możliwość realizacji projektów w krótkim czasie.

 

Produkty

Sterownik pojazdu ENxxx

bez obsługi CCS

Sterownik pojazdu ENDN67VCU-41B z powodzeniem stosowany jest w pojazdach elektrycznych. Sterownik odpowiada za bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Zastosowane zaawansowane algorytmy sterowania oraz parametryczny model pojazdu pozwalają na konfigurowanie m. in. dynamiki pojazdu, limitów prędkości, hamowania odzyskowego.

PDF

Sterownikpojazdu

z obsługą CCS

Sterownik pojazdu ENDN67VCU-41BCCS z powodzeniem stosowany jest w pojazdach elektrycznych. Sterownik odpowiada za bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Zastosowane zaawansowane algorytmy sterowania oraz parametryczny model pojazdu pozwalają na konfigurowanie m. in. dynamiki pojazdu, limitów prędkości, hamowania odzyskowego. Sterownik posiada wbudowany kontroler ładowania z obsługą standardu CCS-2 co pozwala na ograniczenie liczby urządzeń w pojeździe.

PDF