Ennovation Technology powstało, by rozwijać transport w kierunku elektromobilności

Ennovation Technology jest aktywnym uczestnikiem na rynku elektromobilności i transformacji energetycznej. Specjalizujmy się w dostarczaniu stacji ładowania DC, przemysłowych magazynów energii, napędów elektrycznych oraz nisko i wysokonapięciowych baterii litowo–jonowych. Nasze rozwiązania dostarczamy na rynek polski i zagraniczny.

  • Zespół ekspertów

Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów aktywnie zaangażowanych w rozwój technologii i nauki. Z pasją i zaangażowaniem pracujemy nad projektami, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania i pomoc naszym klientom w osiąganiu ich celi biznesowych.

  • Zaplecze badawcze

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem badawczym oraz centrum rozwoju wyposażonym w zaawansowane urządzenia. Dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować najbardziej wymagające projekty i dostarczać naszym klientom innowacyjne i sprawdzone rozwiązania.

  • Grupa Zasada

Jesteśmy częścią Grupy Zasada, która jest jedną z największych grup kapitałowych, skupiającą ponad 50 spółek. Spółki Grupy aktywnie działają w branży motoryzacyjnej, deweloperskiej, produkcyjnej i lifestylowej.