Ennovation Technology powstało, by rozwijać transport w kierunku elektromobilności.
Nasze rozbudowane zaplecze badawcze pozwala nam dostarczać rzeczowe
i profesjonalne rozwiązania inżynieryjne oraz tworzyć użyteczne prototypy
z zakresu elektromobilności dla branży motoryzacyjnej i produkcyjnej.

Od konkurencji różnimy się tym, że dostarczamy kompletne rozwiązania-Integracja systemów to nasze zadanie, dzięki czemu nasi klienci unikają problemów z integracją poszczególnych systemów, przez co minimalizują koszty R&D oraz koszty związane z integracją komponentów, co pozwala maksymalnie skrócić czas potrzebny do wprowadzenia produktu na rynek.

  • Jesteśmy częścią grupy kapitałowej – Grupa Zasada.
  • Nasze rozwiązania dostarczamy na rynek polski i zagraniczny.
  • Specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych napędów elektrycznych, nisko i wysokonapięciowych baterii litowo–jonowych oraz w dostawie stacji ładowania prądem stałym, jak i prądem przemiennym o mocach od 30 kW do 480 kW. 
  • Zespół ekspertów

Nasz zespół składa się z doświadczonych
inżynierów czynnie zaangażowanych w rozwój technologii i nauki, którzy z pasją i zaangażowaniem pracują nad projektami, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania i pomóc naszym klientom osiągać ich cele biznesowe.

  • Zaplecze badawcze

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem badawczym oraz centrum rozwoju wyposażonym w zaawansowane urządzenia. Dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować najbardziej wymagające projekty i dostarczać naszym klientom innowacyjne i sprawdzone rozwiązania.

  • Grupa Zasada

Jesteśmy częścią Grupy Zasada, która jest jedną z największych grup kapitałowych, skupiającą ponad 50 spółek. Spółki Grupy aktywnie działają w branży motoryzacyjnej, deweloperskiej, produkcyjnej i lifestylowej.