System zarządzania temperaturą baterii

Zaawansowany system zarządzania temperaturą baterii (BTMS – ang. Battery Thermal Management System) zapewnia optymalną wydajność i długowieczność akumulatorów. Dzięki precyzyjnemu monitorowaniu i regulacji temperatury, baterie są chronione przed przegrzaniem oraz nadmiernym wychłodzeniem, co gwarantuje stabilną pracę urządzeń w każdych warunkach.

Innowacyjne technologie chłodzenia i ogrzewania dostosowują się do aktualnych potrzeb, co pozwala na wydłużenie żywotności baterii oraz zwiększenie ich efektywności. Ten system to klucz do niezawodnego działania i maksymalizacji osiągów energetycznych.

Produkty

HVBMSv2.1

BTMS 3/11 kW

BTMS (battery thermal managment system) jest to samodzielne urządzenie służące do zapewnienia optymalnej temperatury pracy dla wszelkich systemów bateryjnych. Dzięki jego kompaktowym rozmiarom może być stosowany dla wszystkich rodzajów baterii od stacjonarnych magazynów energii po baterie trakcyjne. BTMS może być stosowany również do chłodzenia lub ogrzania innych komponentów, które tego wymagają. Dzięki zastosowaniu jednostki BTMS w systemie bateryjnym uzyskujemy lepsze warunki pracy baterii co przekłada się na lepszą wydajność systemu i dłuższą żywotność systemu. BTMS służy do zastosowania w samochodach ciężarowych, autobusach, pojazdach specjalnych, ale również w magazynach energii lub stacjach ładowania.

PDF