Elektronika

System infotainment w pojeździe to jeden z podstawowych systemów komunikujących pojazd z kierowcą, który łączy w sobie funkcje multimedialne i informacyjne, umożliwiając kierowcy i pasażerom dostęp do różnorodnych treści podczas jazdy. Dzięki temu systemowi, użytkownicy samochodu mogą cieszyć się muzyką, a także korzystać z nawigacji i innych usług. System infotainment składa się z wyświetlacza kierowcy, gdzie widać dane pojazdu takie jak prędkość, zasięg, podstawowe parametry pojazdu, ale także można mieć podgląd na multimedia. Dodatkowy wyświetlacz centralny służy głównie obsłudze multimediów, takich jak radio, Android Auto / Apple Carplay, nawigacji lub danych jazdy.

W sumie system infotainment stanowi nie tylko element wyposażenia samochodu, ale również źródło rozrywki i informacji dla kierowców i pasażerów podczas długich podróży.

Produkty

ENVCU056-2C025IO230

Sterownik pojazdu

Sterownik pojazdu z powodzeniem stosowany jest w pojazdach elektrycznych i odpowiada za bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Zastosowane zaawansowane algorytmy sterowania oraz parametryczny model pojazdu pozwalają na konfigurowanie m. in. dynamiki pojazdu, limitów prędkości, hamowania odzyskowego. Zastosowane technologie gwarantują bezproblemowe działanie nawet w ciężkich warunkach.

PDF

ENVCU121-4C055I035O

Sterownik pojazdu z CCS

Sterownik pojazdu odpowiada za bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Zastosowane zaawansowane algorytmy sterowania oraz parametryczny model pojazdu pozwalają na konfigurowanie m. in. dynamiki pojazdu, limitów prędkości, hamowania odzyskowego. Sterownik posiada wbudowany kontroler ładowania z obsługą standardu CCS-2, co pozwala na ograniczenie liczby urządzeń w pojeździe.

PDF

ENPP1000IOM

Moduł wejść/wyjść

Moduł wejść/wyjść służy do bezpiecznego włączania i wyłączania urządzeń o dużym poborze mocy. Dzięki takiemu modułowi, sterownik pojazdu może bezpiecznie sterować urządzeniami, które zasilane są z innych źródeł niż sam sterownik. Zastosowane technologie i rozwiązania gwarantują trwałość i bezproblemowe działanie nawet w ciężkich warunkach.

PDF

EN1000IMB

Monitor stanu izolacji

Monitor stanu izolacji zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i pracy instalacji elektrycznej. Dzięki testowaniu stanu izolacji, można jeszcze przez włączeniem obwodu wysokiego napięcia wykryć ubytki bądź wady w izolacji i uniknąć wypadków lub awarii, które mogłyby być o wiele bardziej niebezpieczne.

PDF

ENCANLOG1

Logger CAN

Logger CAN pozwala na zdalny monitoring sieci CAN w pojeździe lub obiekcie stacjonarnym. Dzięki połączeniu z chmurą, użytkownik oraz producent pojazdu/urządzenia mają możliwość zdalnie, całkowicie bezpiecznie i przez całą dobę odczytywać dane z magistrali CAN, co jest ogromnym ułatwieniem czynności serwisowych.

PDF

ENDIS12v1

Wyświetlacz kierowcy 12.3 cala LCD

Wyświetlacz kierowcy służy do pokazywania informacji o aktualnej prędkości jazdy, usterkach pojazdu oraz jego stanu technicznego  i przebytych kilometrów.  Ma przekątną 12,3 cala i rozdzielczość ekranu 1920×720. Wyposażony został w pamięć RAM o pojemności  5,6GB.

PDF

ENDIS10v1

Wyświetlacz środkowy 10 cali LCD

Wyświetlacz środkowy służy do pokazywania informacji o aktualnym statusie baterii, trybach jazdy, warunkach w kabinie kierowcy i aktualnym wykorzystaniu energii. Ma przekątną 10 cali i rozdzielczość ekranu 2000 x 1200. Wyposażony został w pamięć RAM o pojemności  8 GB.

PDF